HİSARÖNÜ RESTAURANT

Sivrihisar Restaurantına Hoşgeldiniz

Sivrihisar Eskişehir yolu üzeri yeşil ile mavinin buluştuğu, Eskişehir Afyonkarahisar yol üzeri Sivrihisar mevkiinde şehir gürültüsünden ve stresinden uzak ama sizlere çok yakın, eşsiz doğası, çocuk parkı ve muhteşem lezzetleriyle yüzünüzde tebessüm bırakacak bir lezzet bahçesi. Sizi lezzetin kalbine bekliyoruz.

AİLENİZ VE SİZ

Şehrin karmaşasından uzak, kuş sesleri ve muhteşem bir doğa… Sivrihisar'ın bol oksijenli temiz havası ve sizin için hazırladığımız lezzetli yemeklerden oluşan menümüzle sizleri lezzetin kalbi Hisarönü Restaurant’a bekliyoruz. Ayrılmak istemeyeceksiniz.

 

 

GRUP YEMEKLERİ

Sizin için kentin her tarafına yakın ve ulaşımı kolay konumu, geniş otopark imkanı, şehir stresinde uzak doğallığıyla, nefis güveç ızgara, et, balık, tavuk çeşitleri ve açık büfe kahvaltı eşliğinde iş arkadaşlarınızla vakit geçirebileceğiniz bir ortam hazırladık. Size özel menülerimiz için bizi arayınız.

İFTAR SOFRALARI

Ramazan en güzel kalabalık yemeklerle olur. Sevdiklerinizle, fasıl eşliğinde huzur dolu bir iftar yemeği yemek, doğa ile iç içe huzurla dolmak, sohbetlerinizi en güzel şekilde icra etmek için restaurantımız sizleri bekliyor.

 

 

 

 

MUTLULUĞUNUZ, MUTLULUĞUMUZ

Sizin için en özel günlerde, en özel anlarda, mutluluğunuza bir nebze olsun katkıda bulunmaktan Ailecek keyif alıyoruz. Evlenme tekliflerinde, yıl dönümlerinde, sevgililer gününde, özel gecelerinizde sizler için hazırlanan özel masalar eşliğinde romantik dakikalarınızda size hizmet etmek bizim en büyük mutluluğumuz.